Biłgoraj. Turniej piłki plażowej

  • 02.08.2020, 08:36
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Turniej piłki plażowej
Już po raz XXI nad Zalewem Bojary w Biłgoraju odbył Turniej Siatkówki Plażowej organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy ‘Leśnik’ i OSiR Biłgoraj.

W tym roku zmieniła się nieco formuła turnieju – tłumaczył współorganizator wydarzenia i nauczyciel w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju, Jacek Grabias:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Główne cele turnieju to upowszechnianie sportu jako zdrowego stylu życia w formie aktywnego wypoczynku, integracja środowiska lokalnego, wyrabianie świadomej postawy zdyscyplinowania i przestrzegania zasad gry oraz popularyzacja piłki siatkowej plażowej na terenie Miasta Biłgoraj. Chcemy się też po prostu spotkać – dodaje Jacek Grabias:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W wydarzeniu udział wzięło 17 par zawodników, zaś dla zwycięskich drużyn w obu kategoriach organizatorzy przygotowali trofea sportowe oraz nagrody rzeczowe.

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe