Biłgoraj. Bezpieczni na rolkach – zawsze w kasku

  • 02.08.2020, 08:43 (aktualizacja 02.08.2020, 08:44)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Bezpieczni na rolkach – zawsze w kasku
‘Bezpieczne rolkowe wakacje czyli jeżdżę z głową w kasku’ pod tym hasłem realizowane będą drugie w tym roku warsztaty rolkowe na które zapraszają – OSiR  oraz Funrolki&Fit. Odbędą się one 8 sierpnia na terenie Parku Rolkarza przy OSiR w Biłgoraju, przy ul. Targowej 15 w godz. 16:00 -19:00.

Realizowane będą równolegle, dla osób początkujących, które stawiają pierwsze kroki na rolkach - jak i dla osób średnio zaawansowanych, które będą doskonalić posiadane umiejętności.

Warsztaty poprowadzą instruktorzy ze szkółki rolkowej Funrolki&Fit z dyplomem PZSW zrzeszeni w ogólnopolskim projekcie - I love rolki, z gościnnym udziałem Patryka - Kyrtap Rolki.

Warsztaty ‘Bezpieczne rolkowe wakacje’ uzyskały patronat Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, który prowadzi kampanię społeczną ‘Jeżdżę z głową - w kasku’, która ma na celu promowanie i przypominanie o używaniu kasku w czasie jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach oraz rowerach.’

Organizatorem i pomysłodawcą imprezy jest OSiR w Biłgoraju. Warunkiem koniecznym uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie kompletu ochraniaczy i kasku. Zapraszamy całe rodziny - dzieci oraz dorosłych, do spędzenia z nami tego popołudnia.

 

/Inf. nadesłana/

Joanna Ferens

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe