38. Piesza pielgrzymka diecezji zamojsko-lubaczowskiej na Jasną Górę

  • 03.08.2020, 10:51 (aktualizacja 07.08.2020, 08:18)
  • Justyna Przeszło
38. Piesza pielgrzymka diecezji zamojsko-lubaczowskiej na Jasną Górę
W niedzielę (2.08) wyruszyła 38. zamojsko-lubaczowska piesza pielgrzymka na Jasną Górę.

Pielgrzymka rozpoczęła się od Mszy świętej w katedrze zamojskiej, której przewodniczył i słowo Boże wygłosił ksiądz biskup pomocniczy Mariusz Leszczyński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwszy dzień zamojsko-lubaczowskiej pielgrzymki na Jasną Górę rozpoczęła grupa zamojska, której przewodnikiem jest ks. Maciej Banach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O intencjach, które będą zaniesione przed tron Matki Bożej Jasnogórskiej mówi bp Mariusz Leszczyński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przez wiele poprzednich lat na Jasną Górę pielgrzymowała w służbie medycznej siostra Alicja, która w tym roku niestety musiała zostać w domu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W niedzielę dla zamojskiej grupy zakończyła się pielgrzymka, a na jej miejsce w sztafetę pielgrzymkową włączy się grupa św. Wojciecha z ziemi hrubieszowskiej, którą poprowadzi ks. Michał Efner. Uczestnicy pielgrzymki gorąco zachęcają tych, którzy pozostali w domach do pielgrzymowania duchowego.

 

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe