Huta Złomy. Sukces „Biegu po Wielkim Dziale”

  • 03.08.2020, 18:03
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Huta Złomy. Sukces „Biegu po Wielkim Dziale” Marceli Kot
Na terenie Nadleśnictwa Narol odbył się (02.08) „Bieg po Wielkim Dziale”.

Było to pierwsze tego typu wydarzenie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Narolu we współpracy z Nadleśnictwem Narol i Gminą Narol. Celem tych zawodów było popularyzowanie biegania i propagowanie zdrowego trybu życia wśród lokalnej społeczności. Inspiracją do powstania tego biegu byli sami biegacze, mówi Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu, Gabriela Kołodziej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trasa przebiegała przez bardzo atrakcyjne tereny Nadleśnictwa Narol, dodaje Starszy Specjalista ds.Użytkowania Lasu i Ochrony Przyrody w Nadleśnictwie Narol, Marceli Kot:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto było wziąć udział w tym wydarzeniu, chociażby ze względu na wspólne spędzenie wolnego czasu, podsumowuje zwyciężczyni biegu w kategorii Open Kobiet, Magdalena Lachowska-Wójciak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla wszystkich uczestników Organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale jak również statuetki dla zwycięzców poszczególnych kategorii.
Dłuższa relacja z „Biegu po Wielkim Dziale” na antenie Katolickiego Radia Zamość już w najbliższy piątek (07.08) po godzinie 17.00 w audycji „Lasy na Kresach”.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe