Spotkanie powołaniowe Drogi Neokatechumenatu

  • 04.08.2020, 14:00 (aktualizacja 10.08.2020, 11:19)
  • Justyna Przeszło
Spotkanie powołaniowe Drogi Neokatechumenatu
W czwartek (06.08) na placu przy kościele pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu odbędzie się spotkanie powołaniowe.

Wydarzeniu, na które zaprasza Droga Neokatechumenalna, przewodniczył będzie biskup Marian Rojek. Spotkanie zgromadzi m. in. przedstawicieli Drogi Neokatechumenalnej z całej Lubelszczyzny, podkreśla ks. Jarosław Feresz, proboszcz parafii pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia w nim udziału.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie powołoniowe odbędzie się o godzinie 15. Zanim jednak to nastąpi, na Rynku Wielkim będzie można zobaczyć ewangelizującą grupę młodych ludzi. Mówi Leszek Pataj, jeden z przedstawicieli Drogi Neokatechumenalnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Pataj tłumaczy, kto może należeć do Drogi Neokatechumenalnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, Droga Neokatechumenalna istnieje w ponad 900 diecezjach, w 105 krajach, w 6 tysiącach parafii, a w sumie należy do niej ponad 20 tysięcy wspólnot.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe