Biłgoraj. Warsztaty rolkowe

  • 09.08.2020, 07:47
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Warsztaty rolkowe
‘Bezpieczne rolkowe wakacje czyli jeżdżę z głową w kasku’ - pod tym hasłem w Parku Rolkarza w Biłgoraju obyły się (08.08) warsztaty rolkowe, zorganizowane przez biłgorajski OSiR  oraz Szkółkę Funrolki&Fit.

Warsztaty mają na celu promocję zdrowego stylu życia i bezpiecznej jazdy na rolkach – tłumaczyła Katarzyna Futyma, współorganizatorka wydarzenia i instruktor jazdy na rolkach Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katarzyna Futyma dodaje, iż podczas warsztatów instruktorzy uczą również reagowania w trudnych sytuacjach:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas warsztatów uczestnicy uczyli się dobierać kaski i ochraniacze i jak dopasować kask. W programie warsztatów znalazły się ponadto ćwiczenia doskonalące jazdę na rolkach, z naciskiem na hamowanie, skręcanie i prawidłową postawę oraz zabawy utrwalające  te umiejętności. 

Warsztaty poprowadzili instruktorzy ze szkółki rolkowej Funrolki&Fit z dyplomem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich zrzeszeni w ogólnopolskim projekcie - I love rolki, z gościnnym udziałem Patryka Przyczyny - Kyrtap Rolki.

Warsztaty ‘Bezpieczne rolkowe wakacje’ uzyskały patronat Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, który prowadzi kampanię społeczną ‘Jeżdżę z głową - w kasku’, która ma na celu promowanie i przypominanie o używaniu kasku w czasie jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach oraz rowerach.’

Joanna Ferens

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe