Święto patronalne KSM

  • 17.11.2016, 14:54 (aktualizacja 19.11.2016, 10:51)
  • Joanna Suszko
Święto patronalne KSM
W najbliższych dniach diecezjalny KSM będzie przeżywał wiele uroczystości.

Druga połowa listopada każdego roku dla członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej diecezji jest czasem szczególnie intensywnym. 18 listopada przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózki, jednej z patronek KSM-u. Tego dnia podsumowany zostanie także zakończony niedawno konkurs o bł. Karolinie. Nastąpi wtedy uroczyste wręczenie nagród. O szczegółach mówi ks. Stanisław Książek, diecezjalny asystent KSM.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że we wszystkich kategoriach konkursu (wiedzy oraz literacko-plastycznym) łącznie wzięło udział około tysiąc osób.

KSM przygotowuje się także do uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata, które jest jego świętem patronalnym. W tym roku przez członków stowarzyszenia obchodzone będzie w przeddzień uroczystości – 19 listopada.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym dniu Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży powiększy się o grono nowych pełnoprawnych członków.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że tę Mszę świętą w uroczystość patronalną KSM połączoną z przyrzeczeniami w sobotę o godz. 18.00 z zamojskiej katedry będziemy retransmitować na naszej antenie.

Kolejne dni listopada będą także przygotowaniem do spotkania andrzejkowego dla członków KSM-u. Andrzejki odbędą się w Zespole Szkół nr 4 w Zamościu – zaprasza ks. Stanisław Książek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału. Zapisów można dokonywać u księży asystentów Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe