VII Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych

  • 23.08.2020, 23:06
  • Ewa Monastyrska
VII Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych
Pomimo pandemii Diecezjalna Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych do Krasnobrodu doszła do skutku.

22 sierpnia do Matki Bożej Krasnobrodzkiej przybyła Diecezjalna Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych. Pątnicy wzięli udział we wspólnej Drodze Krzyżowej podczas której przedstawiane były poruszające świadectwa osób żyjących w abstynencji oraz ich rodzin. Podczas mszy świętej, biskup diecezji zamojsko-lubaczowskiej, Marian Rojek podkreślił, że dzięki Chrystusowi każdy ma szansę wyjść z nałogu i rozpocząć życie na nowo. Zaznaczył także, że środowiska trzeźwościowe potrzebują wsparcia duchowego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Biskup Marian Rojek wziął czynny udział w pieszym pielgrzymowaniu do Krasnobrodu. Duszpasterz środowisk trzeźwościowych diecezji, ks. Czesław Koraszyński wyraził wdzięczność za jego obecność a także za obecność wszystkich pątników. 
loadingŁaduję odtwarzacz...

Przedstawiciele środowisk trzeźwościowych podziękowali za możliwość wspólnej modlitwy a także za obecność duszpasterzy.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe