Marek Mazur i Andrzej Gaweł

  • 25.08.2020, 08:39
  • Małgorzata Kryk
Marek Mazur i Andrzej Gaweł
O podnoszeniu ciężarów

W Zamościu w dn. 20-23.08 (od czwartku – do niedzieli) na hali sportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych NR 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102 w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w podnoszeniu ciężarów. W zmaganiach zaprezentowało się 250. zawodników. Ranga Mistrzostw Polski LZS w podnoszeniu ciężarów dla samych zawodników była bardzo ważna ponieważ mogli się sprawdzić. W szerokim składzie wystąpili zawodnicy z terenu całej Polski, w tym reprezentanci KS Agros Zamość, który był organizatorem wydarzenia. W trakcie mistrzostw dwa brązowe medale zdobyły reprezentantki Agrosu: Julia Serediuk i Ewa Kuczmaszewska.

W „Rozmowie dnia” Marek Mazur, przewodniczący Krajowego Zrzeszenia LZS zdradzi jak w czasach pandemii wygląda organizacja zawodów i dlaczego młodzież za dyscyplinę sportu tak chętnie wybiera podnoszenie ciężarów.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Trener sekcji podnoszenia ciężarów w KS Agros Zamość Andrzej Gaweł powie w jaki sposób zawodnicy przygotowywali się do tych mistrzostw. W rozmowie usłyszymy o naborze do sekcji, a wiec jak wyglądają treningi oraz w jakim wieku najlepiej rozpocząć przygodę z ciężarami? Przynależność do klubu Agros Zamość jest bezpłatne, tak wiec wszystkie dzieci i młodzież oraz rodziców zachęcamy do zapisów.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zapisy do sekcji podnoszenia ciężarów w KS Agros Zamość prowadzi trener Andrzej Gaweł pod nr tel. 724 510 799.

 

 


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe