Zamość na Okrągło”

  • 31.08.2020, 13:59 (aktualizacja 31.08.2020, 14:46)
  • Małgorzata Kryk
Zamość na Okrągło”
Strefy zabaw dla dzieci, koncerty, przysmaki z food trucków, pokaz palenia gumy, zawody strong man, a także wystawy samochodów i motocykli sportowych, współczesnych oraz zabytkowych to tylko niektóre z atrakcji jakie w dn. 29 -30.08 można było zobaczyć na terenie OSiR w Zamościu.

W dwudniowym wydarzeniu mogli wziąć udział wszyscy chętni. W sobotę (29.08)  zaprezentowano maszyny silnikowe, a w niedzielę (30.08)  pojazdy napędzane za pomocą własnych mięśni, a więc rowery, deskorolki i hulajnogi. Pierwszego dnia imprezy nie zabrakło atrakcji dla kierowców i fanów motoryzacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu przygotował niespodzianki dotyczące bezpieczeństwa dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla wszystkich, którzy zechcieli sprawdzić swoich sił w konkurencjach dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym przygotowano okazałe nagrody rzeczowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O emocjach jakie można było odczuć w symulatorze dachowania podzieliła się  mieszkanka Lublina.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Pomimo wielu działań profilaktycznych jakie na drgoach prowadza policjanci , kierowcy wciąż nagminnie łamią przepisy ruchu drogowego.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Chętne osoby mogły sprawdzić się także w symulatorze jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Przybyli na wydarzenie widzowie mogli zobaczyć zabytkowe i nowoczesne motocykle. Na zaproszenie organizatorów motocykliści przyjechali z rożnych zakątków Polski.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Kupiec dodał, że od 2011 roku jest członkiem bractwa Biały Kryk, a skąd pasja do motocykli?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pasjonaci dwóch kółek  zwiedzając różne zakątki świata pokonują setki kilometrów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie kroki poczynić ,aby zostać członkiem bractwa Biały Kruk?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Drugiego dnia festiwalu  „Zamość na Okrągło” widzowie mogli zobaczyć pojazdy bezsilnikowe, a całość wydarzenia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie  odbyło się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, dostosowanymi do reżimu sanitarnego pandemii. W tym roku największym zainteresowaniem cieszyły się atrakcje dla dzieci.  

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (52)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe