Biłgoraj. Konferencja naukowa o Prymasie Wyszyńskim

  • 06.09.2020, 10:51
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Konferencja naukowa o Prymasie Wyszyńskim
Już jutro, 7 września o godz. 10:00 w Parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju odbędzie się konferencja naukowa pt. ‘Dziedzictwo Kardynała Stefana Wyszyńskiego’.

Program konferencji jest bogaty i przybliży życie i działalność Prymasa Wyszyńskiego na wielu płaszczyznach, o czym informuje, jednocześnie zapraszając na wydarzenie, ks. Krystian Bordzań:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Gaudium et Spes we współpracy z Parafią św. Jana Pawła II w Biłgoraju. Konferencja została dofinansowana ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej, zaś partnerem konferencji jest Województwo Lubelskie w ramach programu ‘Warto być Polakiem’.  Patronat duchowy objął pasterz naszej diecezji biskup Marian Rojek, zaś patronat honorowy sprawują wicepremier Jacek Sasin , minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, europoseł Beata Mazurek, posłowie Beata Strzałka i Przemysław Czarnek, wojewoda lubelski Lech Sprawka, marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski, dyrektor Instytutu Prymasowskiego w Warszawie Michalina Jankowska i starosta biłgorajski Andrzej Szarlip. Patronat medialny nad konferencją objęło Katolickie Radio Zamość.

Joanna Ferens

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe