Pielgrzymka Młodzieży do katedry i IV Olipiada Sportowa

  • 10.09.2020, 13:34 (aktualizacja 10.09.2020, 16:11)
  • Joanna Suszko
Pielgrzymka Młodzieży do katedry i IV Olipiada Sportowa
TERMIN ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 11 WRZEŚNIA!

W liturgii Kościoła, w piątek 18 września przeżywać będziemy święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Z tej okazji do Zamojskiej Katedry pielgrzymować będzie młodzież z całej naszej diecezji.

Pielgrzymka, która zazwyczaj odbywała się w czerwcu połączona będzie z IV Olimpiadą Sportową dla młodzieży, która rozegra się na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji. O szczegółach mówi ks. Dominik Osuchowski, asystent diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i współorganizator wydarzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Pielgrzymkę rozpocznie Msza św. o godz. 9.30 w katedrze. Po niej nastąpi uroczyste przejście na stadion. Organizatorzy olimpiady wydłużyli termin zapisów i proszą duszpasterzy o zgłaszanie grup z parafii do 11 września.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pielgrzymka oraz olimpiada sportowa odbywają się z okazji święta patrona młodzieży – św. Stanisława Kostki, w roku stulecia urodzin św. Jana Pawła II i stulecia Bitwy Warszawskiej oraz w roku 440. rocznicy lokacji miasta Zamość.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe