Zapisy na turniej tenisowy - Memoriał Jerzego Osoby

  • 09.09.2020, 14:39 (aktualizacja 09.09.2020, 14:50)
  • Małgorzata Kryk
Zapisy na turniej tenisowy - Memoriał Jerzego Osoby
Tenisiści, którzy na co dzień trenują na otwartych kotach tenisowych KT Return Zamość oraz na hali tenisowej OSiR nie długo będą mieli okazję zagrać w tenisowym turnieju.

W najbliższy weekend (12-13.09), a więc w sobotę i niedzielę na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu rozegrana zostanie II edycja Ogólnopolskiego Turnieju Seniorów i Amatorów Memoriał Jerzego Osoby.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Uroczyste otwarcie turnieju zaplanowano na sobotę (12.09) o godz. 9.00, a memoriał poświęcony Jerzemu Osobie w Zamościu odbędzie się już po raz drugi. Jerzy Osoba od młodych lat związany był ze sportem. Jednak grę w tenisa rozpoczął późno reprezentując barwy Returnu w kategorii wiekowej +75.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Jerzy Osoba przez osiem lat był także członkiem zarządu Zamojskiego Towarzystwa Tenisowego Klubu Tenisowego Return jako sympatyk tenisa regularnie brał udział w turniach organizowanych nie tylko w Zamościu, ale również w Chorzowie, Warszawie, Krakowie czy Łodzi. Zawsze z optymizmem podchodził do życia i wszystkich niezależnie od wieku, a przede wszystkim seniorów zachęcał do uprawiania tenisa.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Zawodnicy, którzy regularnie grają w tenisa na zamojskich kortach wspominają Jerzego Osobę jako życzliwego i sympatycznego kolegę. Dlatego wśród graczy nie zabraknie tenisistów, którzy będą chcieli uczcić jego pamięć.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Dla najlepszych graczy przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne oraz dyplomy, medale i puchary. Osoby zainteresowane udziałem w turnieju mogą zgłosić swój udział do czwartku (10.09) do godz. 21.00 osobiście w biurze KT Return Zamość lub telefonicznie pod nr 604 430 087.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe