Nowiny Horynieckie. Święto Plonów Gminy Horyniec Zdrój

  • 10.09.2020, 14:59
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Nowiny Horynieckie. Święto Plonów Gminy Horyniec Zdrój Ks. Mariusz Pastuszak
Tak jak co roku rolnicy Gminy Horyniec Zdrój złożyli swoje dziękczynienie za zebrane tegoroczne plony.

Tym razem uroczystość Święta Plonów odbyła się (06.09) w Nowinach Horynieckich. Jednak plan tegorocznych Dożynek został mocno ograniczony ze względu na pandemię koronawirusa, mówi Wójt Gminy Horyniec Zdrój, Robert Serkis:

loadingŁaduję odtwarzacz...

To dziękczynienie odbyło się w jednym z najurokliwszych miejsc Ziemi Lubaczowskiej, dodaje Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Zenon Swatek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na tegoroczne Dożynki Gminy Horyniec Zdrój przybyli także znamienici Goście. Wspaniale jest powrócić do dobrych wspomnień z lat dziecięcych, mówi pochodząca z Horyńca Zdroju, Poseł na Sejm RP, Teresa Pamuła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdrowe i smaczne produkty pochodzące z Podkarpacia, już od dawna pojawiają się na stołach, nie tylko w kraju, ale także za granicą, podkreśla Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Ewa Draus:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie uroczystości, po okolicznościowych przemówieniach, wystąpiła kapela ludowa „Pogranicze” z Lubyczy Królewskiej.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe