Narol. XIII edycja „Festiwal Arts of Narol”

  • 11.09.2020, 12:23
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Narol. XIII edycja „Festiwal Arts of Narol” Ks. Mariusz Pastuszak
W Narolu rozpoczęła się 13. edycja „Festiwal Arts of Narol”.

Centrum Koncertowo – Wystawiennicze w Narolu, w dniach od 10 do 13 września, będzie gościć znakomitości pióra, teatru i muzyki. To zasługa pomysłodawcy Festiwalu, że na narolskiej scenie pojawiają się artyści wielkiego formatu, mówi Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu, Gabriela Kołodziej:

loadingŁaduję odtwarzacz...


Podczas pierwszego dnia Festiwalu można było uczestniczyć w spotkaniu autorskim i otwarciu wystawy fotografii Roberta Gmiterka. Najnowsza publikacja „Oikoumene. Na Roztoczu świata.” powstała z wrażliwości na zaludniających świat ludzi i rozgrywające się pośród nich historie, stwierdza autor, Robert Gmiterek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każdy uczestnik wydarzenia w bogatym festiwalowym programie znajdzie coś dla siebie, dodaje Dyrektor GOK-u, Gabriela Kołodziej

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia rozpoczynają się o godzinie 20.00.
Szczegółowe informacje na temat „Festiwal Arts of Narol” są dostępne na stronie gok.narol.pl

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe