Biłgoraj. Eko-Challenge i sprzątanie świata

  • 20.09.2020, 08:33
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Eko-Challenge i sprzątanie świata
W dniach 18 - 20 września odbył się finał akcji “Sprzątanie Świata’, który w tym roku przebiega pod hasłem ‘Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję’.

W Biłgoraju o organizację i przebieg akcji zadbali Biłgoraj EKO Challenge, Urząd Miasta Biłgoraja i Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Biłgorajską akcję sprzątania świata podsumował Piotr Swacha z inicjatywy Biłgoraj Eko Challenge:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do akcji przyłączyła się Dorota Bernaś, przewodnicząca Osiedla Nadstawna:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkańcy Biłgoraja posprzątali Osiedle Sitarska – Kępy, Osiedle Nadstawna, Park Nowakowskiego, tereny zielone w Osiedlu Puszcza Solska oraz okolice Zalewu Bojary Zebrane i posortowane śmieci zabrane zostały przez miejskie służby na wysypisko.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe