Stary Bidaczów. Podsumowanie projektu i integracja międzypokoleniowa

  • 20.09.2020, 08:51
  • Joanna Ferens
Stary Bidaczów. Podsumowanie projektu i integracja międzypokoleniowa
‘Integracja międzypokoleniowa mieszkańców Starego Bidaczowa z elementami kultywowania i podtrzymywania tradycji lokalnych i dziedzictwa kulturowego regionu’ – taki tytuł nosił projekt realizowany w Starym Bidaczowie.

W sobotę, 19 września odbyło się uroczyste podsumowanie działań projektowych realizowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną ze Starego Bidaczowa.

Takie spotkania są niezwykle cenne i warto je organizować – podkreślał w rozmowie proboszcz parafii w Starym Bidaczowie, ks. Rudolf Karaś:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednym z zasługujących na uwagę działań projektu były międzypokoleniowe warsztaty kulinarne:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podsumowania projektu dokonał prezes OSP w Starym Bidaczowie, Piotr Olszówka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach projektu odbyły się również projekcje filmowe o tematyce patriotycznej przypominające trudną historię naszych ziem z okresu II wojny światowej. Podczas podsumowania projektowych działań, organizatorzy przygotowali występy artystyczne, muzyczne i aktorskie, był także pokaz sprzętu strażackiego oraz wspólny posiłek.

Joanna Ferens

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe