Lubaczów. Uwielbienie z „Boromeuszem”

  • 23.09.2020, 12:34
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Uwielbienie z „Boromeuszem”
Po wakacyjnej przerwie, w kościele pw. Świętego Karola Boromeusza w Lubaczowie, w najbliższy piątek (25.09), odbędzie się Wieczór Uwielbienia.

Ten czas pełen uwielbienia Boga, modlitwy i śpiewu daje możliwość zbliżenia się do Jezusa i wniknięcia w Jego Serce, przepełnione miłością. Jest to czas kiedy można spotkać Boga „twarzą w twarz”, mówi Wikariusz Parafii pw. Świętego Karola Boromeusza w Lubaczowie, Ksiądz Łukasz Kolasa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Od tego wrześniowego Wieczoru Uwielbienia, te szczególne spotkania z Jezusem Eucharystycznym, będą odbywać się w każdy ostatni piątek miesiąca.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oprawę muzyczną Wieczoru Uwielbienia, przygotuje młodzieżowy zespół wokalno–instrumentalny działający przy Parafii pw. Świętego Karola Boromeusza w Lubaczowie.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe