Za nami III „Czwartek Lekkoatletyczny”

  • 24.09.2020, 14:45 (aktualizacja 24.09.2020, 14:54)
  • Małgorzata Kryk
Za nami III  „Czwartek Lekkoatletyczny”
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu rozpoczęła się kolejna jesienna edycja „Czwartków Lekkoatletycznych”.

W Czwartkach Lekkoatletycznych udział biorą uczniowie szkól podstawowych z klas od IV do VIII. Za nami już trzy „Czwartki lekkoatletyczne”, w których udział biorą uczniowie szkół podstawowych z terenu Miasta Zamość i powiatu zamojskiego. W czwartek (24.09) uczniowie rywalizowali w konkurencjach technicznych oraz w biegach, a na jakich dystansach?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród dzieci widać duże zainteresowanie konkurencjami lekkoatletycznymi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczennice klasy sportowej o profilu siatkówki, które wzięły udział w zawodach  zdradziły jak się do nich przygotowywały.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W klasach o profilu sportowym młodzież ma więcej godzin wychowania fizycznego,   dzięki czemu może nauczyć się odpowiedniego wykonania skoku czy rzutu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczęszczanie do klasy sportowej to nie tylko zajęcia fizyczne w szkole, ale również pozaszkolne trenowanie w okolicznych klubach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

CL cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O CL powiedziała uczennica z Zamościa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oliwia Bednarczuk zachęca wszystkich do aktywnego udziału w zawodach, a dlaczego?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najbliższe zawody zaplanowano na poniedziałek (28.09) o godz. 10.00 na stadionie OSiR. Konrad Firek do udziału w konkurencjach lekkoatletycznych zaprasza wszystkich uczniów, którzy przychodzą na teren OSiR z nauczycielami wychowania fizycznego oraz tych, którzy indywidualnie chcieliby sprawdzić się w lekkoatletyce.

loadingŁaduję odtwarzacz...

CL mogą być początkiem kariery sportowej w KS Agros. Bowiem nabór do klubu prowadzony jest przez cały rok, a jedynym warunkiem jaki należy spełnić, by zostać pełnoprawnym zawodnikiem klubu są chęci do trenowania. Ostatni, piąty CL w edycji jesiennej odbędzie się w piątek (9.10) o godz. 10.00 na stadionie i będzie on połączony z Otwartymi Mistrzostwami Miasta i Powiatu Zamojskiego LZS.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami zawodów jest KS „Agros” Zamość.

                

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe