Lubaczów. „Drzewko za surowce” podczas EKOfestiwalu

  • 25.09.2020, 11:34
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. „Drzewko za surowce” podczas EKOfestiwalu
Już 2 października w Lubaczowie odbędzie się „EKOfestiwal – Razem dla Ziemi i Ludzi”.

Jest to cykliczna impreza , która w tym roku, z racji pandemii koronawirusa, przybrała trochę inną formę. W jej programie każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie. Bedzie m.in. plenerowe czytanie bajki „Guzik w tarapatach” z udziałem autorki Małgorzaty Kaczorowskiej, czy prowadzona przez rzecznika prasowego RDLP w Krośnie Edwarda Marszałka, kampania edukacyjna na rzecz rodzimych gatunków. Bedzie można również sprawdzić swoja wiedze w turnieju wiedzy ekologicznej. Nie zabraknie także tematów geologicznych, mówi Sekretarz Stowarzyszenia Geoturystycznego „Roztocze Wschodnie”, Magdalena Szczygieł:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Natomiast wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w akcji „Drzewko za surowce”, dodaje Prezes Stowarzyszenia Geoturystycznego „Roztocze Wschodnie”, Małgorzata Presch:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem EKOfestiwalu jest Starostwo Powiatowe w Lubaczowie i Stowarzyszenie Geoturystyczne „Roztocze Wschodnie”. Natomiast partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.
Wydarzenia festiwalowe rozpoczną się od godziny 8.30 na Rynku Miejskim w Lubaczowie. Więcej informacji na temat EKOfestiwalu na antenie Katolickiego Radia Zamość, już jutro, w sobotę (26.09), w audycji Powiatu Lubaczowskiego o godzinie 11.10.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe