Utrudnienia w Dorohusku

  • 28.09.2020, 09:29 (aktualizacja 28.09.2020, 09:34)
  • Małgorzata Kryk
Utrudnienia w Dorohusku
Na drogowym przejściu granicznym w Dorohusku trwają prace remontowe, gdzie występują utrudnienia w płynności odpraw na pasie samochodów ciężarowych na kierunku wyjazdowym Z Polski. Całościowy remont na granicy w Dorohusku, zgodnie z informacją uzyskaną od wykonawcy robót, potrwa do października.

W pierwszych dniach października 2020 r. na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku rozpocznie się kolejny etap prac remontowych – remont nawierzchni na płycie przywozowej. Z uwagi na planowany remont przez okres 1 miesiąca Z użytkowania będzie wyłączona jedna z wag przywozowych, co ograniczy przepustowość przejścia na kierunku przywozowym. Prosimy przewoźników, by w miarę możliwości, korzystali w tym czasie też z innych przejść granicznych.

Ponadto, że w związku z przeglądem konserwacyjnym stacji transformatorowych na drogowym przejściu granicznym w Dorohusku we wtorek (29 września), a więc jutro nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej. W godzinach 8.00 - 18.00 nie będzie możliwe dokonywanie odpraw celnych. Prace serwisowe prowadzone będą przez Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe