Zajęcia na matach dla maluchów

  • 28.09.2020, 11:48 (aktualizacja 29.09.2020, 07:57)
  • Małgorzata Kryk
Zajęcia na matach dla maluchów
UKS Centrum Sztuk Walki Lider Zamość zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia korekcyjne z elementami sztuk walk.

Na sali mat w zamojskim OSiR odbywają się zajęcia z gimnastyki korekcyjnej z elementami sportów walki. Od września zajęcia ruchowe dla najmłodszych odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i w czwartki. Do kogo adresowane są treningi?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Monika Feliksiak zachęca wszystkie dzieci do wspólnych treningów.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W dzisiejszej dobie cywilizacji, kiedy młodzież szkolna dużo czasu spędza przed tabletami, komputerami czy telefonami duży problem stanowi otyłość. Dzieci spędzając czas przed telefonami dobierają sobie ułożenie ciała w taki sposób aby było im wygodnie. Nie często wygodna postawa wiąże się ryzykiem powstania wady postawy. Dlatego dzieciom, u których lekarze stwierdzili wadę postawy czy inne schorzenia kręgosłupa zalecają ruch. Dużą popularnością cieszą się zajęcia pływackie na basenie czy ćwiczenia korekcyjne. Na czym polegają zajęcia powiedziała Monika Feliksiak.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zajęcia są ogólnorozwojowe, dlatego zalecane są dzieciom, którym zależy na sprawności fizycznej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trenerka z uczestnictwa w tego rodzaju zajęciach dostrzega wiele korzyści.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Niejednokrotnie zdarza się, że zawodnicy uprawiający sztuki walki jak sumo czy koluchstyl zaczynali od zajęć gimnastycznych, które stanowią doskonałą bazę przygotowawczą.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Wszystkie osoby, a więc dziewczęta i chłopców Monika Feliksiak serdecznie zachęca na zajęcia. Osoby zainteresowane mogą przyjść na matę i sprawdzić jak będą czuć się w sportach walki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W roku szklonym zajęcia korekcyjne odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godz. 18.30 – 20.00.

 

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janek M
Janek M 30.09.2020, 19:24
Super wywiad i super robota. Koluchstyl to dyscyplina podstawowa do wszystkich sztuk walki szczególnie dla najmłodszych bo jest bardzo bezpieczna. Pozdrawiam Pani Moniko powodzenia.

Pozostałe