Więcej czasu na wnioskowanie

  • 29.09.2020, 11:25
  • Joanna Mazurek
Więcej czasu na wnioskowanie
Do 7 października przedłużono nabór wniosków na "Pomoc dla rolników szczególnie dotkniętych kryzysem COVID-19”.

Jest on prowadzony w ramach działania 'Wyjątkowe tymczasowe wsparcie dla rolników, mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw szczególnie dotkniętych kryzysem związanym z COVID-19”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Mówi Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Może się jednak zdarzyć, że rolnik otrzyma decyzją pocztą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowe informacje o tym, kto może otrzymać wsparcie, dostępne są na stronie www.arimr.gov.pl.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Maksymalna wysokość wsparcia wynosi 7 tys. euro.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że nabór wniosków na 'Pomoc dla rolników szczególnie dotkniętych kryzysem COVID-19” będzie prowadzony do 7 października . Wniosek o przyznanie pomocy może zostać złożony w wersji papierowej - osobiście lub za pośrednictwem osoby trzeciej do biura powiatowego ARiMR, przesłany pocztą, lub przesłany elektronicznie za pośrednictwem skrzynki podawczej ePUAP.

 

 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe