Profil Zaufany też w ARiMR

  • 29.09.2020, 11:32 (aktualizacja 29.09.2020, 11:42)
  • Joanna Mazurek
 Profil Zaufany też w ARiMR
Uwaga rolnicy: w placówkach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa można potwierdzić lub założyć Profil Zaufany.

Warto to zrobić, bo Profil Zaufany pozwala na przekazywanie dokumentów i załatwianie spraw urzędowych drogą elektroniczną z wykorzystaniem ePUAP oraz portalu obywatel.gov.pl. Mówi Joanna Czerniak, zastępca kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Lublinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Co ważne, we wszystkich uruchomionych przez Agencję Restrukturyzacji punktach istnieje możliwość jednoczesnego założenia i potwierdzenia na miejscu Profilu Zaufanego, przy wykorzystaniu specjalnie udostępnionego komputera.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że szczegółowe informacje dotyczące adresów placówek ARiMR pełniących funkcję punktów potwierdzających Profil Zaufany znajdują się na stronie pz.gov.pl.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe