Lubaczów. „EKOfestiwal – Razem dla Ziemi i Ludzi”

  • 30.09.2020, 08:54
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. „EKOfestiwal – Razem dla Ziemi i Ludzi”
Już w najbliższy piątek 2 października br., od godziny 8.30 na Rynku Miejskim w Lubaczowie, odbędzie się „EKOfestiwal – Razem dla Ziemi i Ludzi”.

To wydarzenie pomaga zwrócić uwagę podkarpackiego społeczeństwa na bardzo istotne problemy z którymi zmaga się nasza planeta. Troska o ochronę Ziemi i racjonalne jej używanie powinno być naszym priorytetem, mówi Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Zenon Swatek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas EKOfestiwalu będzie można dowiedzieć się wielu interesujących informacji na temat ochrony przyrody, jak również spróbować je wykorzystać w praktyce, dodaje Naczelnik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Powiatu Lubaczowskiego, Bogdan Skibiński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem EKOfestiwalu jest Starostwo Powiatowe w Lubaczowie i Stowarzyszenie Geoturystyczne Roztocze Wschodnie. Natomiast partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.
Więcej informacji na temat EKOfestiwalu na antenie Katolickiego Radia Zamość, już jutro, we czwartek, w programie porannym po godzinie 10.00.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe