Świetny początek sezonu ZKKT

  • 30.09.2020, 11:23
  • informacja nadesłana
Świetny początek sezonu ZKKT
19 września we Wrocławiu odbyły się: I Puchar Polski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego oraz XIII Puchar Mistrza, poświęcony pamięci Senseia Hidetaki Nishiyamy. Startowali w nich seniorzy, młodzieżowcy, juniorzy i juniorzy młodsi z 24 klubów w Polsce- w sumie 215 startujących, 40 konkurencji.

Zawodnicy Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego wywalczyli: Wioleta Szerafin 2 miejsce kata, 3 miejsce kumite i fuku-go, Michał Ryń 2 miejsce kumite. Karatecy ZKKT: Miłosz Karwina, Michał Ryń i Szymon Ryń zdobyli 2 miejsce w kumite drużynowym.

Tydzień wcześniej, 12 września,  zawodnicy ZKKT na turnieju Traditional Karate Games wywalczyli 6 złotych medali, 4 srebrne, 1 brązowy.  W Turnieju, który odbył się w Grodzisku Mazowieckim, wystartowało 250 zawodników z 18 klubów z całej Polski. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji kihon, kata, kumite, a także w konkurencjach drużynowych (kumite drużynowe, kata drużynowe, enbu).

Na turnieju 12 września zawodnicy Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego zdobyli:  

Wioleta Szerafin 1 miejsce w kata i kumite
Maja Bocheńczuk 1 miejsce w kata i kumite
Gabriela Hasiec 3 miejsce w kata
Mateusz Kuter 2 miejsce w kumite i kata
Zuzanna Kuter 1 miejsce w kata i kumite
Emilia Pikor 2 miejsce w kumite i kata
Michał Ryń 4 miejsce kumite
Miłosz Karwina 4 miejsce kata
Gabriela Hasiec 4 miejsce kumite
Szymon Jagiełło 4 miejsce w kata i kumite

Teraz zawodnicy ZKKT przygotowują się do startów w finale Traditional Karate Games, który odbędzie się w Płocku i w Pucharze Polski Dzieci w Wrocławiu- oba wydarzenia organizatorzy zaplanowali na październik.

informacja nadesłana

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe