Egzaminy w nowych samochodach

  • 30.09.2020, 11:30 (aktualizacja 30.09.2020, 11:37)
  • Małgorzata Kryk
Egzaminy w nowych samochodach
Po przerwie związanej z pandemią koronawirusa w Polsce egzaminy na prawo jazdy odbywają się zgodnie z zasadami zachowania szczególnej ostrożności.

Kandydat na kierowcę przystępuje do egzaminu w rękawiczkach jednorazowych oraz w masce zakrywającej nos i usta. Osoby, które nie spełnią tego wymogu nie zostaną dopuszczone do egzaminu. Zdającym egzaminy oraz uczestnikom szkolenia badana jest temperatura ciała .W przypadku gdy będzie wynosiła powyżej 37 st. C taka osoba nie zostanie dopuszczona do egzaminu. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu w dniu 05.08.2020r podpisał umowę na zakup nowych pojazdów do przeprowadzania praktycznej części egzaminu kat. B. Od 1 października egzaminy na kategorię "B" przeprowadzane będą w nowych samochodach marki Toyota Yaris.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Aktualnie w Zamościu widać duże zainteresowanie posiadaniem uprawnień do kierowania.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu przyjmuje interesantów przy ul Kilińskiego 84E w godz. 7:30 do 15:30.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe