Trwa nabór do grup na zajęcia tenisowe

  • 22.10.2020, 10:00 (aktualizacja 22.10.2020, 10:04)
  • Małgorzata Kryk
Trwa nabór do grup na zajęcia tenisowe
Klub Tenisowy Return Zamość, którego siedziba mieści się przy hali tenisowej OSIR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu prowadzi nabór na zajęcia tenisowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia nauki i doskonalenia gry w tenisa ziemnego cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem po sukcesie Igi Świątek, a zwłaszcza teraz, kiedy z powodu koronawirusa siłownie i baseny dla klientów indywidualnych są zamknięte do odwalania. Zajęcia tenisowe na hali prowadzone są indywidualnie oraz w małych - dwu i czteroosobowych grupach na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym. Do zapisów na zajęcia osoby zainteresowane serdecznie zachęca Justyna Pastuszak, kierownik KT Return Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kiedy odbywają się zajęcia na kortach?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najprostszym sposobem zapoznania się z zasadami gry w tenisa jest praktyka, czyli gra na korcie. Zajęcia adresowane do dzieci odbywają sie w godzinach popołudniowych, natomiast dla dorosłych w godzinach wieczornych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na wyposażeniu KT Return dostępne są rakiety i piłki do tenisa, które udostępniane są osobom początkującym, chcącym nauczyć się gry w tenisa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W klubie panuje rodzinna atmosfera, co sprawia, że na za treningi chętnie uczęszczają całe rodziny. Zajęcia adresowane są do wszystkich chętnych niezależnie od wieku i poziomu posiadanych umiejętności. Pierwsze zajęcia są bezpłatne.

Szczegółowe informacje na temat zapisów można uzyskać w biurze KT Return w godz. 9.00 – 15.00 pod nr tel. (84) 639 58 25.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe