Spotkania formacyjne dla kobiet w Biłgoraju

  • 03.10.2020, 14:32 (aktualizacja 03.10.2020, 14:42)
  • Joanna Suszko
Spotkania formacyjne dla kobiet w Biłgoraju
Akademia Rozwoju Talentów, działająca w ramach fundacji „SMS z Nieba” wraz z Zamojską Szkołą Ewangelizacji i wspólnotą Przyjaciele Oblubieńca zapraszają panie do Biłgoraja na cykl spotkań formacyjnych dla kobiet.

Magdalena Halak z Akademii Rozwoju Talentów tłumaczy jaki cel przyświeca spotkaniom.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwsze spotkanie odbędzie się w "auli franciszkańskiej" przy Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju w poniedziałek 19 października o 18:30. Jak zgłosić się na warsztaty?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Udział w spotkaniach zasadniczo jest bezpłatny. Obowiązuje jednak wprowadzenie specjalnej kaucji. Magdalena Halak wyjaśnia jej zasady.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkania w Biłgoraju przez 9 miesięcy, od października do czerwca prowadzić będzie Marta Mendrek. Magdalena Halak zachęca kobiety z Biłgoraja i okolic do skorzystania ze spotkań formacyjnych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, wszystkie szczegóły dotyczące zajęć i zapisów zainteresowane panie znajdą na stronie internetowej www.rozwijajtalenty.pl

Więcej o tej inicjatywie usłyszą Państwo także TUTAJ

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe