10-tka po ziemi Biłgorajskiej

  • 05.10.2020, 08:52
  • Joanna Ferens
10-tka po ziemi Biłgorajskiej
Już po raz XXXII odbył się (04.10) Ogólnopolskie Bieg Uliczny ‘10-ka po Ziemi Biłgorajskiej’. Wzięło w nim udział ok. 150 zawodników w różnych kategoriach wiekowych.

O szczegółach wydarzenia informował Mieczysław Jamroz z OSiR Biłgoraj:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wójt Gminy Biłgoraj Wiesław Różyński wyjaśniał, że w tegoroczną edycję wydarzenia włączyło się również Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trasa biegu głównego prowadziła ze stadionu OSiR (start) ulicami Targową, Stadionową, Lubelską, Bagienną, Obwodnicą Północną, Moniuszki i Romanowskiego nad Zalew ‘Bojary, a stamtąd na Gromadę, i Majdan Gromadzki do Nadrzecze (meta). Biegi dziecięce młodzieżowe przeprowadzone zostały na terenach przy stadionie OSiR, tj. na bieżni lekkoatletycznej i trawiastych boiska piłkarskich.

Joanna Ferens

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe