Niedziela Radiowa w parafii pw. św. Katarzyny w Szczebrzeszynie

  • 08.10.2020, 07:52
  • Joanna Mazurek
Niedziela Radiowa w parafii  pw. św. Katarzyny w Szczebrzeszynie
Parafia pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Szczebrzeszynie będzie kolejną, którą Katolickie Radio Zamość odwiedzi (11.10) w ramach Niedzieli Radiowej.

Sama świątynia, która powstała w XVII w., przechodziła burzliwe losy: służyła m.in. franciszkanom, bonifratrom, szarytkom i osobom wyznania prawosławnego. Parafia jest jednak młoda – powstała w 2007 r.
Do odwiedzenia kościoła i parafii zaprasza jej proboszcz, ks. Mirosław Prokop.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. proboszcz podkreśla, że w kościele parafialnym są trzy cudowne obrazy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Niedzieli Radiowej o godz. 11.30 Katolickie Radio Zamość przeprowadzi transmisję Mszy św. z kościoła pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Szczebrzeszynie. Eucharystii przewodniczył będzie dyrektor rozgłośni, ks. Sylwester Zwolak. Tymczasem o godz. 17:05 będą mogli Państwo wysłuchać rozmów z duszpasterzami i przedstawicielami wspólnot działających przy parafii. Powtórka w poniedziałek o godz.13:10.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe