Krowica Sama. Sala gimnastyczna już otwarta

  • 08.10.2020, 09:32
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Krowica Sama. Sala gimnastyczna już otwarta Ks. Mariusz Pastuszak
Po wielu miesiącach oczekiwań, nastąpiło oficjalne oddanie do użytku (05.10) sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej.

Na tę uroczystość przybyło wielu znamienitych gości, bez których wsparcia ta inwestycja nie byłaby możliwa. Ministerstwo Sportu objęło patronatem finansowym budowę tej sali, podkreśla Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Anna Schmidt – Rodziewicz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Realizacja sportowych obiektów przy Szkole Podstawowej w Krowicy Samej kosztowała ponad trzy miliony złotych, dodaje Wójt Gminy Lubaczów, Wiesław Kapel:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z oddaniem do użytku nowej sali gimnastycznej wiąże się ogromna wdzięczność całej społeczności szkolnej, stwierdza Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej, Jadwiga Chomyszyn:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie uroczystości, wszystkich zaangażowanych w budowę nowej sali gimnastycznej, obdarowano specjalnym medalem „Przyjaciel Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej”.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (33)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe