Otwarte Mistrzostwa Miasta i Powiatu Zamojskiego LZS

  • 08.10.2020, 09:37 (aktualizacja 08.10.2020, 14:13)
  • Małgorzata Kryk
 Otwarte Mistrzostwa Miasta i Powiatu Zamojskiego LZS
Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbywa się kolejna jesienna edycja „Czwartków Lekkoatletycznych”. W Czwartkach Lekkoatletycznych udział biorą uczniowie szkól podstawowych z klas od IV do VIII. Za nami już cztery „Czwartki lekkoatletyczne”, w których udział biorą uczniowie szkół podstawowych z terenu Miasta Zamość i powiatu zamojskiego.

Ostatni, piąty CL w edycji jesiennej odbędzie się w piątek (9.10), A WIEC JUZ JUTRO o godz. 10.00 na stadionie i będzie on połączony z Otwartymi Mistrzostwami Miasta i Powiatu Zamojskiego LZS. Na zawody serdecznie zaprasza Konrad Firek, prezes KS Agros Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...CL cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Oliwia Bednarczuk zachęca wszystkich do aktywnego udziału w zawodach, a dlaczego?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Konrad Firek do udziału w konkurencjach lekkoatletycznych zaprasza wszystkich uczniów, którzy przychodzą na teren OSiR z nauczycielami wychowania fizycznego oraz tych, którzy indywidualnie chcieliby sprawdzić się w lekkoatletyce.
loadingŁaduję odtwarzacz...


CL mogą być początkiem kariery sportowej w KS Agros. Bowiem nabór do klubu prowadzony jest przez cały rok, a jedynym warunkiem jaki należy spełnić, by zostać pełnoprawnym zawodnikiem klubu są chęci do trenowania. Organizatorem zawodów jest KS „Agros” Zamość.

                                                                                                              Wszystkich uczniów serdecznie zapraszamy do rywalizacji

 

 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe