XIX Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu

  • 12.10.2020, 08:31
  • Ewa Monastyrska
XIX Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu
Pandemia nie zatrzymała XIX Transgranicznego Festiwalu Pieśni o Roztoczu, który tradycyjnie odbywa się w Suścu.

Pomimo okrojonego programu i przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa, Festiwal udało się zorganizować, o czym powiedziała dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu, Joanna Kowalczuk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wójt gminy Susiec, Zbigniew Naklicki, zaznaczył, że warto troszczyć się o muzykę ludową, jej twórców oraz wykonawców.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W konkursie wzięło udział 20 zespołów. O kryteriach jakimi kierowało się jury powiedział jego przewodniczący a zarazem zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie, Andrzej Sar:
loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwsze miejsce zajął zespół Wójtowianie z Krasnobrodu. Alicja Parkitny, przedstawicielka zespołu, powiedziała jakie emocje towarzyszyły zwycięstwu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Gwiazdą wieczoru był zespół Polonica ze Śląska. O Transgranicznym Festiwalu Pieśni o Roztoczu więcej niebawem na falach naszego radia a także na naszej stronie internetowej. Katolickie Radio Zamość objęło wydarzenie patronatem medialnym

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe