Lubaczów. Młoda Kultura podsumowana

  • 09.10.2020, 14:07
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Młoda Kultura podsumowana Krzysztof Stępień
Projekt pt.: „Razem tworzymy kreatywny świat” zrealizowany przez Powiatowe Centrum Kultury wraz z Zespołem Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie, został zakończony.

W uroczystym podsumowaniu, które odbyło się (08.10) w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, wzięli udział uczestnicy projektu, jak i organizatorzy. Te miesiące wspólnych warsztatów dały uczestnikom szereg niezapomnianych przeżyć, stwierdza Dyrektor Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie, Małgorzata Jachyra – Mazepa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podjęcie działań wspomagających osoby niepełnosprawne, było bardzo dobrym pomysłem, dodaje Koordynator Wojewódzki programu Bardzo Młoda Kultura, Sylwia Błaut – Kowalczyk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt pt.: „Razem tworzymy kreatywny świat” został zakończony, ale nie odbył by się bez pomocy życzliwych ludzi, podsumowuje Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie, Monika Buczek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019 - 2021

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe