Test Coopera

  • 13.10.2020, 09:23
  • Małgorzata Kryk
Test Coopera
Na stadionie zamojskiego OSIR w poniedziałek (12.10) odbył się Test Coopera, w którym mogli wziąć udział wszyscy chętni, a próby czasowe przeprowadzili trenerzy grupy biegowej „Biegam Bo Lubię”.

Test Coopera to próba wytrzymałościowa, polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Celem Testu jest określenie maksymalnej wydolności tlenowej, która jest wyznacznikiem kondycji fizycznej (w zależności od wieku i płci określa się ją na podstawie pokonanego dystansu). Wszyscy, którzy chcieli sprawdzić swoją aktualną formę fizyczną i zdecydowali się przybyć na stadion rozpoczęli od rozgrzewki.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Treningi biegowe grupy BBL odbywają się co tydzień w każdy poniedziałek o godz. 18.00 na zamojskim OSiR. Zajęcia adresowane są do biegaczy zawodowych i amatorów, a prowadza je trenerzy Wojciech Swatowski i Aleksandra Jakubczak. O przygodzie z grupą BBL powiedzieli uczestnicy zajęć.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Bieganie to nie tylko pokonywanie kilometrów na bieżni. Na czym polegają treningi?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Mirosław Herc jest sympatykiem marszu z kijami nordic walking, dlatego ma na koncie także sukcesy.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Damian Kiełbasa lubi biegać nie tylko w mieście, ale również w lesie.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Biegacze zachęcają osoby, które czas lubią spędzać aktywnie na świeżym powietrzy do dołączenia do grupy.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Zawodnicy, którzy ukończyli 12miutowy test otrzymali na mecie certyfikat upamiętniający start określający przebiegnięty dystans.


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe