Awans młodych piłkarek UKP Suchowiczteam

  • 13.10.2020, 10:53
  • Małgorzata Kryk
Awans młodych piłkarek UKP Suchowiczteam
Tydzień temu juniorki Suchowiczteam awansowały na finały wojewódzkie eliminacji do CLJ U-15 , natomiast w ubiegłą sobotę również młodziczki klubu z Wólki Panieńskiej, zdobyły promocję do najlepszej szóstki zespołów województwa. Turniej finałowy z którego awans na etap makroregionalny KMP U-13 uzyskają dwie drużyny, odbędzie się 17 października w Wilkowie.

Zawodniczki Tomasza Poździka w ostatniej rundzie eliminacyjnej na stadionie w Wilkowie, pokonały Orkę Kluczkowice 10:0 i Wilki Wilków 3:1,plasując się na pierwszej pozycji w grupie. Łupem bramkowym podzieliły się: Martyna Nowosad/5/,Wiktoria Poździk/4/,Gabriela Bubiłek/2/,Aleksandra Momot i Natalia Tymura. W eliminacjach grupowych zamojskie piłkarki na sześć rozegranych spotkań wygrały pięć, uzyskując imponujący bilans bramkowy 47:3.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe