Msze święte dla kobiet

  • 14.10.2020, 09:28 (aktualizacja 14.10.2020, 13:43)
  • Joanna Suszko
Msze święte dla kobiet
Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zaprasza panie na Msze święte, które będą sprawowane raz w miesiącu z myślą o nich w Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju.

Stanowić mają pewien cykl formacyjny dla pań – mówi ks. Karol Jędruszczak, diecezjalny duszpasterz kobiet.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nieprzypadkowe jest miejsce spotkań. Dla wszystkich kobiet święta Maria Magdalena może być nauczycielką i wzorem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Msze święte dla kobiet sprawowane będą w biłgorajskim sanktuarium w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Po Mszy świętej odmawiana będzie także nowenna za wstawiennictwem św. Marii Magdaleny. Ks. Jędruszczak serdecznie zaprasza do udziału.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na temat inicjatyw prowadzonych przez duszpasterstwo kobiet naszej diecezji można znaleźć na stronie duszpasterstwa na Facebooku.

A więcej informacji o cyklicznych Mszach świętych dla pań w sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju w poniedziałkowej (19.10) rozmowie dnia o 8:40 i 15:40.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe