Oddaj głos w Plebiscycie Sportowym

  • 14.10.2020, 10:29 (aktualizacja 14.10.2020, 10:47)
  • Małgorzata Kryk
Oddaj głos w Plebiscycie Sportowym
Trener Piotr Kostrubiec i student Uczelni Państwowej w Zamościu Igor Zavadskyi znaleźli się w gronie nominowanych w Plebiscycie Sportowiec Roku AZS Lublin 2020. W kategorii „Najpopularniejszy Sportowiec AZS Lublin 2020 roku” możemy wesprzeć Igora swoimi głosami, które trwa do 27 października.

W ramach plebiscytu wyłonieni zostaną najlepszy sportowiec i najlepszy trener AZS. Wyboru w tej kategorii dokona kapituła Plebiscytu. W kategorii „Najpopularniejszy Sportowiec AZS Lublin 2020 roku” decydują kibice i w tej kategorii można wesprzeć Igora Zavadskyiego swoim głosem. Głos można oddać na dwa sposoby: wysyłając „ZAVADSKYI” na adres [email protected] lub poprzez formularz kliknij

Igor Zavadskyi to student turystyki i rekreacji w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Podczas Akademickich Mistrzostw Europy 2019 we włoskim Camerino zajął: I miejsce w deblu, III miejsce indywidualnie i III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Na Akademickich Mistrzostwach Polski 2019 do swoich osiągnięć dołożył I miejsce zdobyte w drużynie. Igor jest zawodnikiem występującej w Superlidze tenisa stołowego drużyny Uczelnia Państwowa Zamość.

Zachęcamy do głosowania na zawodnika zamojskiej drużyny!

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe