Zamość w remontach

  • 14.10.2020, 10:52 (aktualizacja 14.10.2020, 11:36)
  • Małgorzata Zaręba
Zamość w remontach
W Zamościu realizowanych jest wiele inwestycji drogowych, gdzie tworzą się zastoje oraz korki, a dojazd do pracy, do szkoły i do domu wydłużają obowiązujące objazdy. W celu usprawnienia płynności ruchu oraz bezpieczeństwa w Zamościu władze miasta postawiły na budowę rond. Dlatego tak wiele inwestycji prowadzonych jest na głównych ciągach jezdnych.

Przekształcenie skrzyżowania w rondo prowadzone jest obecnie u zbiegu ulic: Lubelskiej, Piłsudskiego, Wiejskiej i Wojska Polskiego. Obecnie duże utrudnienia dla użytkowników dróg występują także w związku z przebudową ulicy Lubelskiej. Tam została wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Zamknięty jest dojazd do ronda Pamięci Ofiar Zbrodni Wołyńskiej od strony Starego Miasta oraz od ulicy Sikorskiego. Na ulicy Lubelskiej od ul Granicznej wprowadzono objazdy ulicą 1 Maja i Lipową. O prowadzonych remontach informuje Marcin Nowak, dyrektor Zamojskiego Zarządu dróg Grodzkich.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Duże utrudniania w ruchu występują także na Starówce na Placach Wolności i Stefanidesa oraz ulicy Łukasińskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przebudowa skrzyżowania w mini rondo prowadzona jest także u zbiegu ulic: Żdanowskiej, Krysińskiego i Sienkiewicza.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Marcin Nowak apeluje do kierowców o obserwowanie oznakowania w pobliżu prowadzonych remontów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dojazd miejscami w Zamościu jest utrudniony, ale dzięki nowym inwestycjom w przyszłości kierowcom po drogach będzie jeździło się lepiej, a przede wszystkim bezpieczniej.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe