Tylko dla panów

  • 15.10.2020, 09:02 (aktualizacja 15.10.2020, 09:15)
  • Joanna Mazurek
Tylko dla panów
Spotkania dla mężczyzn, którzy chcą więcej – tak na cykl przygotowany z myślą o panach, zaprasza Duszpasterstwo Mężczyzn naszej diecezji.

Spotkania ruszą w najbliższą niedzielę, 18 października o godz. 17.00 w kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie. Kolejne będą się odbywały 25 października w Zamościu, 7 listopada w Tomaszowie Lubelskim, 14 listopada w Biłgoraju oraz 21 listopada w Lubaczowie. Cel spotkań przybliża ks. Paweł Głowik, Diecezjalny Duszpasterz Mężczyzn.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przyjść może każdy pan, niezależnie od wieku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każde spotkanie będzie się rozpoczynało od Mszy św., bo jak podkreśla ks. Głowik, powstające dzieło będzie mocno skupione wokół Eucharystii.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na spotkania nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy po prostu przyjść. Diecezjalny Duszpasterz Mężczyzn podkreśla, że jest otwarty na pomysły osób, które chcą tworzyć nowo powstającą wspólnotę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowe informacje na temat dat, godzin i miejsc kolejnych spotkań, a także dane kontaktowe duszpasterza, dostępne są na plakacie, który zamieszczony jest na stronie internetowej naszej rozgłośni.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe