Biłgoraj. Żywy pomnik św. Jana Pawła II

  • 15.10.2020, 17:42
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Żywy pomnik św. Jana Pawła II
Już po raz kolejny młodzież z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju włączyła się w ogólnopolskie obchody XX Dnia Papieskiego, który w tym roku przebiega pod hasłem ‘Totus Tuus!’.

Wolontariusze, w dniu 15 października, prowadzili na ulicach Biłgoraja kwestę na fundusz stypendialny Fundacji ‘Dzieło Nowego Tysiąclecia’.

Dzieło Nowego Tysiąclecia to inicjatywa bardzo bliska naszym sercom i naszym wartościom z wielu powodów - zaznaczała Maria Oleszek, wicedyrektor szkoły:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cieszę się, że możemy pomóc swoim rówieśnikom - podkreślała jedna z wolontariuszek, Magdalena Kościelska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Udział w tej zbiórce to dla nas wręcz obowiązek – tłumaczyła Martyna Bazan:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczniowie posiadający identyfikatory oraz specjalne puszki zbierali pieniądze na stypendia dla uzdolnionych uczniów i studentów z niezasobnych rodzin, pochodzących z małych miejscowości. Warto dodać, iż z pomocy fundacji skorzystało już kilka tysięcy młodych ludzi, którzy są często nazywani ‘żywym pomnikiem’ św. Jana Pawła II.

 

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe