Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Green Office Ecologic

Wideorelacja z Drużynowych Mistrzostw Polski U20

Na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dnia 10.10 odbył się Finał PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20 w lekkiej atletyce.
Wideorelacja z Drużynowych Mistrzostw Polski U20

Klub Sportowy „Agros” Zamość, po licznych eliminacjach jako jeden z 12 zespołów najlepszych punktowo w kraju uzyskał prawo do rywalizacji o medale. Nasi zawodnicy osiągnęli wiele bardzo wartościowych rezultatów, a w końcowym podliczeniu uzyskali 2341 punktów.

Punkty dla klubu zdobyli:

Alicja Sielska 100 metrów pł K U18 – 159 pkt

Monika Romaszko 100 metrów ppł K U20 – 151 pkt

Martyna Seń bieg 100 metrów K – 147 pkt

Wiktoria Łuczak pchnięcie kulą K U20 – 141 pkt

Patryk Krupa bieg 100 metrów M – 135 pkt

Dagmara Jabłońska rzut młotem K U18 – 130 pkt

Kinga Staszczuk trójskok K – 124 pkt

Olga Śmietanka 400 metrów K – 117 pkt

Weronika Bielińska 400 metrów K – 105 pkt

Roksana Rarot 200 metrów K – 105 pkt

Szymon Wawrynkiewicz 400 metrów M – 100 pkt

Aneta Lenkiewicz rzut młotem K U20 – 99 pkt

Adrian Lepionka 100 metrów K – 93 pkt

Amelia Kuźniarz 100 metrów K – 92 pkt

Angelika Cios 100 metrów K – 86 pkt

Mateusz Krawczyk 200 metrów M – 84 pkt

Kacper Swatowski 100 metrów M – 80 pkt

4×100 metrów K (Alicja Sielska, Amelia Kuźniarz, Monika Romaszko, Martyna Seń) – 153 pkt

4×100 metrów M (Mateusz Krawczyk, Patryk Krupa, Adrian Lepionka, Kacper Swatowski) – 129 pkt

4×400 metrów Mix (Szymon Kluczek, Weronika Bielińska, Szymon Wawrynkiewicz, Olga Śmietanka) – 111 pkt

Wideorelacja

Kliknij aby odtworzyć
Kliknij aby odtworzyć

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia Zamość