W Zamościu nie skorzystamy z basenów i siłowni

  • 16.10.2020, 14:10 (aktualizacja 16.10.2020, 14:26)
  • Małgorzata Kryk
W Zamościu nie skorzystamy z basenów i siłowni
Od soboty (17.10), a więc od jutra w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa. Miasto Zamość znajdzie się w czerwonej strefie, a pod względem sportowym co się zmieni?

Mając na uwadze wspólne dobro i bezpieczeństwo, w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, działalność obiektów sportowych tj.: basenów, aquaparków i siłowni zostaje zawieszona do odwołania.

W zamojskim OSiR do odwołania zawieszona zostaje także bezpośrednia obsługa interesantów. Wszelkie sprawy związane z zakresem działania Ośrodka Sportu i Rekreacji można prosimy załatwiać:
- drogą elektroniczną pod adresem: [email protected]
- oraz telefonicznie pod numerami: (84) 677-54-66 lub (84) 677-54-60


Ponadto wydarzenia sportowe będą mogły odbywać się tylko bez udziału publiczności. Tak, więc kibice nie będą mogli wchodzić na areny sportowe do odwołania. Najbliższy niedzielny (18.10) mecz, na który z utęsknieniem czekają kibice Padwy Zamość odbędzie się o godz. 18.00 na hali widowiskowo – sportowej OSIR, ale bez udziłau publiczności. Szczypiorniści Padwy Zamość tym razem zmierzą się z drużyną MUKS Zagłębie Sosnowiec.


Przypominamy, że nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej nie obowiązuje na świeżym powietrzu:

- na terenie lasów i zieleńców,
- w parkach i ogrodów botanicznych,
-na terenie rodzinnych ogrodów działkowych,
- oraz ogrodów zabytkowych i plaż -

W tych miejscach możemy uprawiać aktywności fizyczne bez obowiązku zasłaniania ust i nosa. Możemy zatem śmiało spacerować, maszerować z kijami nordic walking, jeździć na rowerze oraz biegać, ciesząc się ruchem na świeżym powietrzu.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe