Biłgoraj. Podsumowanie projektu FIO

  • 17.10.2020, 21:48
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Podsumowanie projektu FIO
W Biłgorajskim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie projektu pt. ‘Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4’ dofinansowanego ze srdków Programu FIO realizowanego przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych.

Celem projektu było zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych z województwa lubelskiego w życie publiczne. Podstawowym wsparciem beneficjentów programu grantowego były mikrodotacje, zaś narzędziami wspomagającymi szkolenia, doradztwo i animacja.

Dofinansowanie dostał m.in. Klub Kobiet Aktywnych z Tarnogrodu. O przeznaczeniu dotacji mówiła przedstawicielka klubu, Marta Dec:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kobiety Aktywne z Tarnogrodu mocno zaangażowały się w życie społeczności lokalnej – dodaje Marta Dec:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najważniejsze rezultaty to m.in. 24 szkolenia w powiatach, 66 przyznanych mikrodotacji dla młodych organizacji, grup nieformalnych i samopomocowych i 80 uczestników indywidualnych porad. Projekt był realizowany od 1 stycznia 2020 roku, zaś ostatecznym terminem zakończenia pojedynczych projektów jest 30 listopada br.  

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe