Skarbonka z sercem

  • 20.10.2020, 16:58
  • Joanna Suszko
Skarbonka z sercem
W trwającym Tygodniu Misyjnym Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. ojca Pio w Zamościu, realizująca projekt 'Misja Afryka” zaprasza do włączenia się w pomoc dzieciom z krajów misyjnych.

O szczegółach mówi ks. Mariusz Skakuj, dyrektor szkoły i opiekun dzieł misyjnych w rejonie zamojskim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Potrzeby mieszkańców obu tych krajów są ogromne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. ojca Pio w Zamościu, przy wsparciu wielu osób, udało się zrobić wiele dobrego dla mieszkańców Kinii i Ambato. To jednak nie koniec pomocy – podkreśla ks. Mariusz Skakuj.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każdy może wesprzeć akcję poprzez wpłaty na konto. Jego numer znajdą Państwo na plakacie, który znajduje się na stronach internetowych i stronach na Facebooku Katolickiego Radia Zamość, Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe