Kto może korzystać z basenów i siłowni?

  • 21.10.2020, 13:46 (aktualizacja 21.10.2020, 13:53)
  • Małgorzata Kryk
Kto może korzystać z basenów i siłowni?
Od soboty (17.10) w całym kraju obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa. Miasto Zamość znajduje się w czerwonej strefie, a pod względem sportowym co się zmieniło?

Mając na uwadze wspólne dobro i bezpieczeństwo, w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, działalność obiektów sportowych tj.: basenów, aquaparków i siłowni została zawieszona do odwołania, z uwzględnieniem osób, na co dzień uprawiających sport. Tak, więc z tych obiektów sportowych mogą korzystać: osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa zajęć lub wydarzeń sportowych, a także studenci i uczniowie w ramach zajęć w szkole i na uczelni. Z siłowni OSiR korzystają, więc głównie kluby sportowe tj.: Hetman Zamość czy Agros Zamość.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zamojskiej krytej pływalni prowadzone są zajęcia szkolne m.in Powszechna Nauka Pływania. Na basenie trenują pływacy UKS Orka Zamość, a także pływają osoby uczęszczające na kursy nauki i doskonalenia pływania, które odbywają się pod okiem instruktorów.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W zamojskim OSiR do odwołania zawieszona została także bezpośrednia obsługa interesantów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bez zmian na terenie OSiR odbywają się zajęcia sportowe ze sztuk walk, które prowadzone są na sali mat. Z kolei treningi piłkarskie odbywają się na hali widowiskowo – sportowej, na sztucznym boisku przy ul. Królowej Jadwigi 8 oraz na boiskach za Rotundą. Natomiast tenisiści trenują na hali tenisowej.

 

Wszelkie sprawy związane z zakresem działania Ośrodka Sportu i Rekreacji można załatwiać:
- drogą elektroniczną pod adresem: [email protected]
- oraz telefonicznie pod numerami: (84) 677-54-66 lub (84) 677-54-60

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe