Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • 22.10.2020, 12:00
  • Małgorzata Kryk
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
W Zamościu w dn. 22-24.10 odbywa się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Judo.

Rozgrzewka zawodników odbywa się na trzecim korcie na hali tenisowej natomiast zmagania judoków przeprowadzane są na hali widowiskowo – sportowej OSiR. W Mistrzostwach Polski w Judo rywalizują najlepsze Kadetki i Kadeci z całej Polski, w tym zawodnicy Uczniowskiego Klubu Judo "Legion" Zamość.

Klub rozpoczął swoją działalność w 2007 roku, a jego założycielem jest trener Bartłomiej Wach. To właśnie podopieczni Bartłomieja Wacha zaprezentują się podczas najbliższego weekendu na matach zamojskiego OSiR.

Zawodnicy w zależności od wieku i stopnia zaawansowania, przygotowując się do tych zmagań trenują w dawnym Elektryku i na terenie zamojskiego OSiR. Zawodnicy uczestniczą nie tylko w zajęciach, ale również na obozach i zgrupowaniach w kraju i za granicą. Uczniowski Klub Judo "Legion" jest klubem, który zajmuje się kompleksowym szkoleniem od wieku dziecka do seniora, a treningi to ogólnorozwojowe zajęcia z zakresu judo i akrobatyki, z elementami gimnastyki korekcyjnej.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe