Biłgoraj. No i cóż że wiek

  • 23.10.2020, 06:10
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. No i cóż że wiek
W Biłgoraju podsumowano trwający od kwietnia br. projekt skierowany do seniorów ‘No i cóż że wiek’. Ze względu na pandemię mini gala kończąca projekt odbyła się (22.10) w kameralnym gronie.

Koordynatorka projektu Monika Dominik w rozmowie tłumaczyła, jakie cele zostały założone w projekcie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Działania projektowe miały przede wszystkim zaktywizować seniorów:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bardzo ważną częścią projektu była kampania społeczna:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ostatnim z działań było przygotowanie przez seniorów własnych projektów i inicjatyw. Ponadto we Frampolu został utworzony Klub Seniora. W projekcie uczestniczyło 100 seniorów, zaś we wszystkich inicjatywach i działaniach wzięło udział ponad 350 osób.

Projekt ‘No i cóż, że wiek’ współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Projekt ten realizuje Fundacja ‘Bliżej Pasji’ przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju. Projekt skierowany był do seniorów po 60 roku życia z gmin: Biłgoraj, Aleksandrów i Frampol.

Joanna Ferens

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe