Bezpłatne sprawdzenie świateł

  • 23.10.2020, 10:47 (aktualizacja 23.10.2020, 10:52)
  • Małgorzata Kryk
Bezpłatne sprawdzenie świateł
W sobotę (24.10) rozpocznie się policyjna akcja 'Twoje światła - nasze bezpieczeństwo'.

Kampania została zainicjowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego. W jej ramach kierowcy mogą bezpłatnie sprawdzić oświetlenie swoich aut. W wybranych terminach, policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne, podczas których zwrócą szczególną uwagę na światła pojazdu.

Kierowcy będą mieli możliwość darmowego sprawdzenia świateł pojazdów w trzy kolejne soboty co dwa tygodnie - 24 października oraz 7 i 21 listopada. Aplikacja Yanosik doprowadzi jej użytkowników do najbliższej stacji kontroli wspierającej przedsięwzięcie. W naszym regionie bezpłatnie oświetlenie aut można sprawdzic na następujących stacjach: W Biłgoraju na ulicach: Wiejskiej 20a, Krzeszowskiej 55 i Zamojskiej 104. W Krasnymstawie: ul. Grobla 29, ul. Zakręcie 2H,ul. Przemysłowa 7. W Hrubieszowie: ul. Kolejowa 12A, ul. GruDecka 36, ul. Kolejowa 46. W Tomaszowie Lubelskim: ul. Lwowska 126,ul. Przemysłowa 28, ul. Rampa Brzeska. W Chełmie ul. Wierzbowa 3.

Wykaz stacji diagnostycznych, które biorą udział w kampanii można znaleźć
- na stronie internetowej policja.pl,
- na stronach jednostek policji w całej Polsce
- partnerów kampanii.

Dostępne stacje kliknij
 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe